Полицијата во Скопје вчера и во текот на ноќта регистрирала повеќе физички напади и тепачки.Ноќеска во 01.30 часот во СВР Скопје, К.М.(22) од Скопје пријавил ...
сите 2 | | | прочитана: 5030 | веќе видена