Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 23 часа

Само уште три дена за претседателските кандидати да ги убедат граѓаните в неделата гласот да го дадат за еден од нив. Наближувањето на гласањето закажано за ...
сите 15 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче ја посетил општата болница со проширена дејност во Кочани, каде на средбата со стручниот колегиум кажал дека оваа болница ...
| | веќе видена