Ова се победничките креации на Тrash Fashion 2019!Останато

Беровското основно училиште „Дедо Иљо Малешевски” е една од воспитно-образовните установи во источна Македонија која доби поддршка од Фондот за иновации и ...
сите 36 | | | веќе видена

На претпоследниот ден од училишната година, евроамбасадорот Самоил Жбогар ги посети средношколците во Берово, за да ги слушне и одговори нивните прашања за ...
сите 34 | | | веќе видена

Министерството за здравство соопшти дека новите шест амбулантни возила, наменети за здравствените домови во Крушево, Крива Паланка, Берово, Кичево, општите ...
сите 35 | | | веќе видена

Како што најавивме, промените започнуваат одовде, од СДСМ, партијата предводник на Владата и парламентарното мнозинство, партијата предводник на напредокот на ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова се победничките креации на Тrash Fashion 2019!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: